fbpx
uabminfo@gmail.com

Особистий кабінет

Хороший лікар завжди прагне здобувати нові навички, розширювати сферу своїх знань, вмінь та розвиватися. Це допоможе йому краще виконувати свою роботу, бути конкурентоспроможним і затребуваним. Дієвий інструмент отримання знань і підвищення кваліфікації – медичні курси.

Українська Академія Біологічної Медицини проводить медичні курси для підготовки лікарів. Це безкоштовні онлайн заходи, які дають змогу отримувати знання дистанційно.

Що являють собою медичні курси УАБМ

На дистанційних медичних онлайн курсах ви зможете отримати інформацію про цілісний біорегуляційний підхід до організму і навчитися використовувати принципи комплексної регуляційної терапії на благо пацієнтів. Також курси дають змогу отримати детальну інформацію про препарати ТМ Heel, використання яких дає змогу успішно вирішувати завдання з біорегуляції організму.

Класичний медичний підхід до лікування багатьох патологій сьогодні виявляється недостатньо результативним. Протокольна тактика лікування підбирається таким чином, щоб придушити симптоми і збудника, але водночас не приділяється належної уваги пошуку першопричин, регуляції процесів в організмі та повноцінному відновленню здоров’я. На онлайн курсах лікар зможе дізнатися, як персоніфіковано підходити до різних дизрегуляторних порушень в організмі та знаходити комплексні рішення в лікуванні різних патологічних станів.

У рамках медичних онлайн курсів висвітлюватиметься низка важливих питань:

 • Будуть розглянуті актуальні медичні проблеми та особливості їх вирішення за допомогою протокольного підходу.
 • “Білі плями” протокольної терапії – дуже важлива тема, якій приділяється на онлайн курсах достатньо уваги. Прогалини в традиційному лікуванні не завжди дають можливість проводити повноцінний курс лікування і досягати потрібної результативності. Однак біорегуляційний підхід дає можливість подолати подібні складнощі.
 • Важливою частиною онлайн курсів буде інформація щодо практичного застосування біорегуляційного підходу до організму. Частиною підготовки лікарів буде надання прикладних схем лікування із застосуванням комплексної регуляційної терапії.
 • На онлайн курсах лікар зможе дізнатися про лікарські препарати ТМ Heel, особливості їхнього впливу за різних станів і діагнозів, про практичне використання кожного з препаратів. Будуть висвітлені ін’єкційні методи їх застосування, використання препаратів разом із фізіотерапією.
 • Буде на онлайн курсах приділена увага не тільки лікуванню патологічних станів, а й реабілітації пацієнтів після важких хвороб, операцій.
 • У процесі проходження онлайн курсу лікар отримає дієві клінічні кейси, які зможе використовувати на практиці.

На курсах розглядатимуть захворювання дихальної, нервової, ендокринної, імунної, серцево-судинної, травної, сечостатевої систем. Курси дадуть можливість підходити до проблем здоров’я комплексно і шукати варіанти лікування, що впливають на першопричину розвитку патологій. Медичний фахівець навчиться ширше дивитися на проблеми здоров’я, не обмежуватися протокольними підходами і підбирати ефективне лікування для різних патологій організму.

Лікарі яких спеціальностей можуть пройти медичні курси УАБМ

Підготовка на онлайн курсах УАБМ підходить для лікарів різних спеціалізацій.

Пройти курси дистанційно та отримати потрібну інформацію можуть:

 • педіатри,
 • неонатологи,
 • гінекологи,
 • сімейні лікарі,
 • неврологи,
 • ортопеди,
 • травматологи,
 • кардіологи,
 • гастроентерологи,
 • фізіотерапевти.

І це не повний список медичних спеціальностей, які можуть пройти підготовку в онлайн форматі. У доступі є кілька різних курсів. Кожен курс дає інформацію певної спрямованості, розповідає про певний перелік препаратів та особливості їх застосування.

За кожним лікарським препаратом ТМ Heel на курсах буде окремий модуль, в рамках якого можна буде детально ознайомитися з інформацією про цей лікарський засіб, вивчити доказову базу щодо його застосування, дізнатися про особливості використання при різних патологіях.

Як проходити онлайн курси

Українська Академія Біологічної Медицини територіально розташована в Києві. Але для проходження онлайн курсів зовсім не обов’язково також перебувати в Києві. Дистанційний формат медичних курсів дає можливість навчатися з будь-якого куточка планети. Підготовка медичних фахівців проводиться безкоштовно. Ми хочемо сформувати спільноту лікарів, які у своїй роботі керуватимуться цілісним біорегуляційним підходом.

Лікар отримує безкоштовний доступ до всіх матеріалів онлайн курсу, причому працювати з ними він може в будь-який зручний час доби. Немає жодних обмежень щодо термінів навчання на курсах.