fbpx
uabminfo@gmail.com

КРТС. Модуль 3. Персоніфікована корекція основних типових патологічних процесів

В основі всіх захворювань інфекційного і неінфекційного походження лежать п’ять типових патологічних процеси, а саме: запалення, ендогенна інтоксикація (порушення дренажних механізмів), імунологічні, метаболічні та енергетичні порушення. Розвиток дизрегуляційної хвороби, її перебіг і підсумок залежать від злагодженої роботи регуляторних систем та повноцінності механізмів саногенезу. Остання пандемія коронавірусної хвороби довела, – знання процесів, що відбуваються в організмі на рівні типових патологічних процесів і цілісний підхід до організму з позицій біорегуляції – запорука успішної терапії та реабілітації пацієнтів. Такий підхід дозволяє скоротити термін одужання і запобігти розвиткові ускладнень.
Що потрібно знати лікареві для того, щоб обрати найдоцільнішу тактику ведення пацієнтів під час та після перенесеної важкої хвороби. Які реальні інструменти допоможуть лікарю сьогодні визначити наявність типових патологічних процесів і правильно впливати на них. Про все це поговоримо на вебінарі.

КРТС – унікальна сучасна технологія комплексної регуляційної терапії (корекції) стану організму, що ґрунтується на визначенні наявності та вираженості типових патологічних процесів. Роль такого підходу до організму людини важко переоцінити. 

Технологія КРТС дасть можливість прицільно визначити, які саме механізми життєдіяльності постраждали у пацієнта і  дозволить правильно їх відкоригувати. І все це за допомогою звичайного лабораторного дослідження крові. Інноваційний погляд на звичні показники загально-клінічного та біохімічного аналізів крові  дозволяє глибоко зазирнути в організм людини і зрозуміти, що саме «пішло не так». КРТС – технологія успішного лікаря і задоволеного пацієнта.

На цьому вебінарі ми поговоримо про ключові типові патологічні процеси у розвитку і хронізації хвороб, а саме: запалення, ендогенну інтоксикацію (порушення дренажних механізмів), імунологічні, метаболічні та енергетичні порушення.

Запрошуємо вас на вебінар для того, щоб спільно з експертом, розібратися в цій темі. 

 

В рамках вебінару ВИ ДІЗНАЄТЕСЬ наступне:

 • передумови розвитку типових патологічних процесів 
 • сучасний погляд на визначення типових патологічних процесів
 • чи завжди корелює між собою вираженість різних типових патологічних процесів 
 • як правильно оцінювати отримані данні і корегувати порушення механізмів життєдіяльності 

ЗАПРОШУЄМО

 • лікарів загальної практики-сімейної медицини
 • терапевтів
 • реабілітологів
 • інших спеціалістів, кого цікавить дана тема 

 

Участь у вебінарі –безкоштовна.

Реєстрація – обов’язкова

УЧАСНИКИ ОТРИМАЮТЬ:

 • практичні рекомендації щодо оцінки ключових типових патологічних процесів
 • схеми персоніфікованої корекції  типових патологічних процесів
 • алгоритми трактування різних типових патологічних процесів

Дата

20.01.2022Січ 20 2022
Expired!

Час

15:00 - 16:30
Категорія
Нашi спiкери: