fbpx
uabminfo@gmail.com

Неврологія. Поствірусний період

Підступність вірусних інфекцій багатогранна. Вона полягає не лише в мутаціях збудників та модифікаціях гострого перебігу, а й в небезпеці поствірусних ускладнень.

Нещодавно оприлюднені в Brain результати досліджень доводять, що коронавірус SARS-CoV-2 може серйозно зашкодити мозку. І таке може трапитися навіть у тих пацієнтів, у яких спостерігались слабкі симптоми, або в тих, хто вже одужав. Нерідко завдану хворобою шкоду виявляють або занадто пізно, або не виявляють взагалі.

Пропонуємо долучитися до практичного онлайн-семінару на тему, яка все більш стає актуальною:”Неврологія. Поствірусний період”. На якому Ви дізнаєтесь про:

  • механізми ураження нервової системи;
  • групи неврологічних ускладнень;
  • варіанти порушення вегетативної  і периферичної нервової системи;
  • способи відновлення та нормалізації функції нервової системи;

попередження можливих віддалених неврологічних ускладнень за допомогою біорегуляційної терапії.

В подібних випадках адекватна реабілітація після вірусної інфекції має велике значення для повернення пацієнтів до повноцінного життя.

Запрошуємо Вас на онлайн-семінар, протягом якого, спільно з експертами, Ви отримаєте можливість розставити всі крапки над “і” в цій темі.

Власними спостереженнями, практичними напрацюваннями та позитивним досвідом використання біорегуляційних препаратів для відновлення організму після перенесеної вірусної інфекції  з Вами поділяться наші спікери лікар-невролог вищої категорії – Вакуленко Лариса Олександрівна  та медичний директор Медичного центру “ЮБІАЙ” – Гулій Марина Анатоліївна.

Даний захід буде корисним для лікарів усіх спеціальностей, які мають пацієнтів з перенесеними вірусними захворюваннями, наявними їх наслідками та бажають підвищити ефективність їх реабілітації.

Участь в онлайн-семінарі безкоштовна.

Попередня реєстрація – обов’язкова.

 

Здоров’я – найвища цінність!

Чекаємо Вас та Ваших колег в ефірі!

Дата

20.05.2021Тра 20 2021
Expired!

Час

19:00 - 21:00
Категорія