Захворювання опорно-рухового апарату (ОРА) з кожним роком молодшають. Близько 80% населення земної кулі страждають на захворювання ОРА різного генезу та ступеню важкості. Немає на світі жодної людини, яка хоча б іноді не відчувала біль в спині.
Робота в офісі за комп’ютером, користування різного роду гаджетами сприяє розвитку дорсалгій та дорсопатій.
Необережність під час активних видів відпочинку, раптові фізичні навантаження призводять до травмування органів опори та руху.
Внаслідок гіпореактивності імунної системи, в тому числі від шаленого життєвого ритму та постійних стресових ситуацій, розвиваються ревматичні процеси ОРА.
Пацієнти дедалі більше скаржаться на біль у спині через розвиток дегенеративних та ревматичних захворювань.
Однією з найскладніших патологій у цьому розрізі є анкілозуючий спондиліт (хвороба Бехтерева). Як правило, це захворювання розвивається у молодих чоловіків і пов’язується з наявністю недолікованої або затяжної вірусної чи бактеріальної інфекції.
Як допомогти нашим пацієнтам подовжити активне життя, запобігти розвитку серйозних патологій і надавати якісну допомогу у разі їх виникнення?
Розберемо на окремих клінічних кейсах.
Ви дізнаєтесь про:
- клінічний досвід колег щодо тактики ведення пацієнтів з дорсалгіями, дегенеративними захворюваннями хребта та анкілозуючим спондилітом в розрізі терапії і реабілітації
- реальні випадки ефективного лікування та реабілітації серйозних патологій органів опори та руху за допомогою біорегуляційного підходу
- можливості підвищення ефективності терапії, реабілітації та якості життя пацієнтів за допомогою біорегуляційного підходу
Захід буде цікавим для лікарів усіх спеціальностей, які мають пацієнтів з порушеннями функції органів опори та руху.
Участь безкоштовна.
Попередня реєстрація – обов’язкова.
Чекаємо Вас та Ваших колег!
Здоров’я – найвища цінність!