fbpx
uabminfo@gmail.com

Пандемія. Комплексна реабілітація після вірусних захворювань

Останнім часом людство потерпає від різних епідемій вірусних інфекцій, як гострих, так і хронічних. Це відбувається тому, що віруси – найдивовижніші створіння природи.

Ця нежива субстанція відтворюється лише у живому організмі. Як правило, прогноз, щодо перебігу і наслідків навіть одного й того ж вірусного захворювання в осіб з рівнозначним рівнем здоров’я, які належать до однієї вікової групи, може бути різний. Найважливішим чинником ефективної боротьби організму з вірусом є середовище, в якому вона власне відбувається.

Якщо недопрацьовують природні бар’єри, дренажні та регуляторні механізми організму, вірусна інфекція набуває млявого, хронічного або специфічного перебігу та розвиваються ускладнення.

Протягом онлайн-семінару поговоримо:

  • про можливі варіанти відновлення здоров’я після перенесеної вірусної інфекції
  • на які нюанси в стані здоров’я слід звертати увагу після клінічного одужання
  • як запобігти розвитку ускладнень після перенесених інфекцій з боку різних органів і систем.

Адекватна реабілітація після вірусної інфекції має велике значення для повернення пацієнта до повноцінного життя. Стан внутрішнього середовища людини, її  генетично обумовлена конституція, відіграють важливу роль у формуванні імунітету, визначають перебіг інфекційної хвороби та можливі варіанти завершення данного патологічного процесу. Допомогти організму повноцінно відновитися після вірусної інфекції здатен системний біорегуляційний підхід.

Запрошуємо вас на онлайн-семінар “Пандемія. Комплексна реабілітація після вірусних захворювань”. Протягом якого, спільно з експертом, Ви отримаєте можливість  розставити всі крапки над «і» в цій темі.

В рамках онлайн-семінару  Ви дізнаєтесь наступне:

  • Значення стану внутрішнього середовища людини та особливостей її конституції у перебігу та підсумку вірусних захворювань
  • Типові патологічні процеси, які слід контролювати після перенесених  хвороб
  • Можливі наслідки інфекційного захворювання та варіанти їх усунення за допомогою біорегуляційного підходу
  • Прикладні схеми із застосуванням біоргегуляційних перпаратів та методів для реабілітації пацієнтів після інфекційних захворювань

Вебінар буде корисним для лікарів усіх спеціальностей, які мають пацієнтів з перенесеними вірусними захворюваннями та наявними їх наслідками та бажають підвищити ефективність їх реабілітації.

Участь безкоштовна.

Попередня реєстрація – обов’язкова.

Чекаємо вас та ваших колег!

Здоров’я – найвища цінність!

 

Дата

13.05.2021Тра 13 2021
Expired!

Час

19:00 - 20:30
Категорія