Перегляд за посиланням – Youtube
Стрес і запалення – ключові процеси, що лежать в основі розвитку більшості соматичних захворювань, у тому числі нейрогормональних та нейроімунних, з якими працюють лікарі різних медичних напрямків. Стрес, як адаптивний саногенетичний механізм, у разі декомпенсації регуляторних систем, призводить до розвитку хронічної патології. На конференції ми розглянемо організм як єдину систему та підкреслимо значення мітохондріальних порушень, енергетичного дисбалансу всередині клітини на фоні нейрогенного запалення.
5 фактів про стрес (за даними різних наукових джерел):
- Постійний стрес і напружена робота без відпочинку можуть бути причиною проблем з нервовою системою, змінюючи морфологічні та функціональні характеристики нейронів ділянок головного мозку, залучених до емоційної і когнітивної діяльності
- В умовах війни психіка людини перебуває в постійному напруженні – це може спричинити панічні атаки, істерику та інші реакції.
- Друге ім’я стресу – «тихий вбивця» – через те, що він найчастіше призводить до серцевих захворювань, больових синдромів у грудях, збою ритму серця і підвищення артеріального тиску.
- Стрес згущує кров тим самим, готуючи організм до травми.
- Кортизол (гормон стресу) є джерелом накопичення черевного жиру.
- Слід також пам’ятати про посттравматичний стресовий розлад (ПТСР), адже його переживають не лише військові. У цивільних, що перебувають у зоні активних обстрілів і бомбардувань, ПТСР проявляється як довготермінова реакція на стрес.
На конференції буде розглянутий зв’язок стресу та запалення з різних ракурсів. Спікери висвітлять наступні питання:
- Сучасні практичні можливості профілактики, терапії та реабілітації захворювань, в основі яких лежать запальні процеси внаслідок хронічного або гострого стресу, гіпоксії тощо.
- Можливості своєчасного виявлення нейрогенних порушень та запального процесу; яким чином біологічно та комплексно коригувати виявлені зміни з урахуванням їхньої вираженості.
- Дія препаратів Ньюрексан та Траумель С, як ефективної пари лікарських засобів у корекції запальних процесів нейрогенного походження з точки зору підтримки процесів адаптації та регуляції.
Якщо у вас виникатимуть питання до спікерів під час конференції, буде можливість отримати відповідь в прямому ефірі!
Запрошуємо фахівців:
- лікарів сімейної медицини
- неонатологів, педіатрів
- лікарів -неврологів
- акушерів-гінекологів
- психотерапевтів
- терапевтів
- лікарів фізичної та реабілітаційної медицини (реабілітологів, фізіотерапевтів та ін.)
Зареєстровані учасники матимуть можливість отримати Сертифікат, після проходження тестування, який підтвердить участь у заході. Це дасть можливість потрапити до товариста лікарів інтегративної медицини, отримувати бонуси від УАБМ, брати участь у різних заходах та долучатися до програм лояльності.
На жаль, з технічних причин, бали до БПР нараховуватись не будуть.
Погодинний розклад
Програма Конференції
- з 10:00 - до 10:05
- Вітання. Регламент заходу, представлення модератора
- Гулій М.А. - Медичний директор Медичного центру сімейної та відновлювальної медицини UBI
- з 10:05 - до 10:30
- Роль стрес-індукованих порушень та нервової дизрегуляції у розвитку соматичної патології у дітей та дорослих
- Мощич О.П. - доктор медичних наук, професор кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії НУОЗ України ім. П.Л.Шупика. Експерт державного експертного (фармакологічного) центру-ДЕЦ МОЗ України, член європейської комісії з гомеопатії, Нью-Йоркської Академії наук, Міжнародної Віденської Академії загальної медицини, керівник консультативного відділення Центру сімейної медицини. (м. Київ)
- з 10:40 - до 10:50
- Відеоролик ЗАПАЛЕННЯ
- з 10:50 - до 11:00
- Екскурс в історію біорегуляційного підходу в розрізі ТМ Хеель (Гулій М.А.)
- з 11:00 - до 11:10
- Відеоролик ГЕНОМІКА
- з 11:10 - до 11:50
- Розрішення запалення. Дослідження транскриптоміки та молекулярної біології
- Костянтин Чеснулявичюс - M. D., Ph. D., старший медичний радник з системної біології / системної медицини, провідний науковий координатор Heel GmbH
- з 12:00 - до 12:30
- Дослідження Неурім та практичний досвід використання препарату Ньюрексан
- Горан Хайяк, доктор медицини, професор психіатрії Регенсбургського університету, директор відділення психіатрії, психосоматичної медицини і психотерапії у Соціальному фонді Бамберга, клінічній лікарні Ерлангенського університету (Німеччина).
- з 12:30 - до 12:35
- Відеролік МЦ ЮБІАЙ
- з 12:35 - до 12:55
- Можливості персоніфікованого підходу з позицій біорегуляції. Клінічний кейс пацієнта з мінно-вибуховим пораненням
- Гулій М.А., медичний директор МЦ “ЮБІАЙ”
- з 13:06 - до 13:25
- Гіпоксично - ішемічний стрес при народженні та його наслідки для подальшого здоров'я та розвитку дітей
- Годованець Ю.Д., доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, професор кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини Буковинського державного медичного університету
- 13:35 - 14:05
- Обідня перерва
- з 14:05 - до 14:25
- Фонова тривога та агрипнія – соматичні проблеми
- Чабан О.С., доктор медичних наук, професор, академік АНВО України , завідувач кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії медико-психологічного факультету НМУ ім. О.О.Богомольця.
- з 14:35 - до 14:55
- Коригуючий вплив препарату Ньюрексан на психо-емоційно-мнестичний стан та показники біоенергетики при черепно-мозковій травмі
- Кузнецова С.М., доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лікар вищої категорії, завідувачка відділом судинної патології головного мозку ДУ «Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України».
- з 15:05 - до 15:25
- Біорегуляційна корекція вегетативних та імунних порушень при хронічному панкреатиті
- Бабінець Л.С., доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, завідувачка кафедри первинної медико-санітарної допомоги та загальної практики-сімейної медицини ТДМУ ім. І.Я.Горбачевського (м. Тернопіль).
- з 15:35 - до 15:55
- Мультипрофесійний підхід до проблеми психосоматичних розладів у жінок в умовах мирного та військового часу
- Владимирова Н.І., доктор медичних наук, професор кафедри фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини НУОЗ України ім. П.Л.Шупика, акушер-гінеколог, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.
- з 16:05 - до 16:30
- Обговорення, завершальне слово
- Мощич О.П., Гулій М.А.