fbpx
uabminfo@gmail.com

Стрес і запалення: від теорії до практики. Міждисциплінарний підхід

Стрес і запалення – ключові процеси, що лежать в основі розвитку більшості соматичних захворювань, у тому числі нейрогормональних та нейроімунних, з якими працюють лікарі різних медичних напрямків.

Перегляд за посиланням – Youtube

Стрес і запалення – ключові процеси, що лежать в основі розвитку більшості соматичних захворювань, у тому числі нейрогормональних та нейроімунних, з якими працюють лікарі різних медичних напрямків. Стрес, як адаптивний саногенетичний механізм, у разі декомпенсації регуляторних систем, призводить до розвитку хронічної патології. На конференції ми розглянемо організм як єдину систему та підкреслимо значення мітохондріальних порушень, енергетичного дисбалансу всередині клітини на фоні нейрогенного запалення.

5 фактів про стрес (за даними різних наукових джерел):

  • Постійний стрес і напружена робота без відпочинку можуть бути причиною проблем з нервовою системою, змінюючи морфологічні та функціональні характеристики нейронів ділянок головного мозку, залучених до емоційної і когнітивної діяльності
  • В умовах війни психіка людини перебуває в постійному напруженні – це може спричинити панічні атаки, істерику та інші реакції.
  • Друге ім’я стресу – «тихий вбивця» – через те, що він найчастіше призводить до серцевих захворювань, больових синдромів у грудях, збою ритму серця і підвищення артеріального тиску.
  • Стрес згущує кров тим самим, готуючи організм до травми.
  • Кортизол (гормон стресу) є джерелом накопичення черевного жиру.
  • Слід також пам’ятати про посттравматичний стресовий розлад (ПТСР), адже його переживають не лише військові. У цивільних, що перебувають у зоні активних обстрілів і бомбардувань, ПТСР проявляється як довготермінова реакція на стрес.

На конференції буде розглянутий зв’язок стресу та запалення з різних ракурсів. Спікери висвітлять наступні питання:

  • Сучасні практичні можливості профілактики, терапії та реабілітації захворювань, в основі яких лежать запальні процеси внаслідок хронічного або гострого стресу, гіпоксії тощо.
  • Можливості своєчасного виявлення нейрогенних порушень та запального процесу; яким чином біологічно та комплексно коригувати виявлені зміни з урахуванням їхньої вираженості.
  • Дія препаратів Ньюрексан та Траумель С, як ефективної пари лікарських засобів у корекції запальних процесів нейрогенного походження з точки зору підтримки процесів адаптації та регуляції.

Якщо у вас виникатимуть питання до спікерів під час конференції, буде можливість отримати відповідь в прямому ефірі!

Запрошуємо фахівців:

  • лікарів сімейної медицини
  • неонатологів, педіатрів
  • лікарів -неврологів
  • акушерів-гінекологів
  • психотерапевтів
  • терапевтів
  • лікарів фізичної та реабілітаційної медицини (реабілітологів, фізіотерапевтів та ін.)

Зареєстровані учасники матимуть можливість отримати Сертифікат, після проходження тестування, який підтвердить участь у заході. Це дасть можливість потрапити до товариста лікарів інтегративної медицини, отримувати бонуси від УАБМ, брати участь у різних заходах та долучатися до програм лояльності. 

На жаль, з технічних причин, бали до БПР нараховуватись не будуть.

 

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ КОНФЕРЕНЦІЇ

Погодинний розклад

Програма Конференції

з 10:00 - до 10:05
Вітання. Регламент заходу, представлення модератора
Гулій М.А. - Медичний директор Медичного центру сімейної та відновлювальної медицини UBI
з 10:05 - до 10:30
Роль стрес-індукованих порушень та нервової дизрегуляції у розвитку соматичної патології у дітей та дорослих
Мощич О.П. - доктор медичних наук, професор кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії НУОЗ України ім. П.Л.Шупика. Експерт державного експертного (фармакологічного) центру-ДЕЦ МОЗ України, член європейської комісії з гомеопатії, Нью-Йоркської Академії наук, Міжнародної Віденської Академії загальної медицини, керівник консультативного відділення Центру сімейної медицини. (м. Київ)
з 10:40 - до 10:50
Відеоролик ЗАПАЛЕННЯ
з 10:50 - до 11:00
Екскурс в історію біорегуляційного підходу в розрізі ТМ Хеель (Гулій М.А.)
з 11:00 - до 11:10
Відеоролик ГЕНОМІКА
з 11:10 - до 11:50
Розрішення запалення. Дослідження транскриптоміки та молекулярної біології
Костянтин Чеснулявичюс - M. D., Ph. D., старший медичний радник з системної біології / системної медицини, провідний науковий координатор Heel GmbH
з 12:00 - до 12:30
Дослідження Неурім та практичний досвід використання препарату Ньюрексан
Горан Хайяк, доктор медицини, професор психіатрії Регенсбургського університету, директор відділення психіатрії, психосоматичної медицини і психотерапії у Соціальному фонді Бамберга, клінічній лікарні Ерлангенського університету (Німеччина).
з 12:30 - до 12:35
Відеролік МЦ ЮБІАЙ
з 12:35 - до 12:55
Можливості персоніфікованого підходу з позицій біорегуляції. Клінічний кейс пацієнта з мінно-вибуховим пораненням
Гулій М.А., медичний директор МЦ “ЮБІАЙ”
з 13:06 - до 13:25
Гіпоксично - ішемічний стрес при народженні та його наслідки для подальшого здоров'я та розвитку дітей
Годованець Ю.Д., доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, професор кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини Буковинського державного медичного університету
13:35 - 14:05
Обідня перерва
з 14:05 - до 14:25
Фонова тривога та агрипнія – соматичні проблеми
Чабан О.С., доктор медичних наук, професор, академік АНВО України , завідувач кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії медико-психологічного факультету НМУ ім. О.О.Богомольця.
з 14:35 - до 14:55
Коригуючий вплив препарату Ньюрексан на психо-емоційно-мнестичний стан та показники біоенергетики при черепно-мозковій травмі
Кузнецова С.М., доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лікар вищої категорії, завідувачка відділом судинної патології головного мозку ДУ «Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України».
з 15:05 - до 15:25
Біорегуляційна корекція вегетативних та імунних порушень при хронічному панкреатиті
Бабінець Л.С., доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, завідувачка кафедри первинної медико-санітарної допомоги та загальної практики-сімейної медицини ТДМУ ім. І.Я.Горбачевського (м. Тернопіль).
з 15:35 - до 15:55
Мультипрофесійний підхід до проблеми психосоматичних розладів у жінок в умовах мирного та військового часу
Владимирова Н.І., доктор медичних наук, професор кафедри фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини НУОЗ України ім. П.Л.Шупика, акушер-гінеколог, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.
з 16:05 - до 16:30
Обговорення, завершальне слово
Мощич О.П., Гулій М.А.

Дата

10.12.2022Гру 10 2022
Expired!

Час

10:00 - 16:30
Українська Академія Біологічної Медицини

Організатор

Українська Академія Біологічної Медицини
Нашi спiкери: