fbpx
uabminfo@gmail.com

Конференції

Не знайдено жодної події!

Українська Академія Біологічної Медицини (УАБМ) займається організацією та проведенням онлайн конференцій. Кожен захід має певну тематику, розраховану на медичних спеціалістів і дає поглиблені знання з конкретної теми. Медичні конференції – це чудова нагода для лікарів дізнатися нову інформацію, ознайомитися з останніми дослідженнями та медичними досягненнями в галузі біорегуляційної медицини.

УАБМ знаходиться в Києві. Але ми працюємо в міксованому форматі, медичні конференції проводяться офлайні та онлайні. Конференції проводяться в Києві, при цьому онлайн трансляція доступна по всій території України.

Які теми висвітлюються на медичних конференціях УАБМ

Стрес, запалення, енергетична недостатність – лежать в основі більшості дизрегуляторних порушень, які призводять до появи захворювань. Дуже важливо розуміти, що першопричиною багатьох патологічних станів і хронічних захворювань є нейрогенні порушення та запальні процеси. Біорегуляційна медицина розглядає організм як цілісний механізм, дає можливість впливу на причини розвитку патологій і надає дієві інструменти для нормалізації роботи організму. На медичних конференціях УАБМ детально розглядають ці теми, обговорюють міждисциплінарні підходи до різних медичних проблем, що дає змогу підвищувати ефективність лікування.

На конференціях ми на практиці демонструємо переваги застосування комплексних біорегуляційних препаратів за різних патологічних станів. Їхня дія ґрунтується на зворотному ефекті, суть якого полягає в тому, що при введенні в організм надмалих доз речовин терапевтичний ефект від їхньої дії не тільки не зменшується, а навпаки, зростає. Завдяки цьому активізуються саморегуляційні процеси й активно працює захисний механізм організму, а також речовини в наднизькій концентрації не чинять токсичних і побічних ефектів на організм!

На конференціях, в якості спікерів, беруть участь фахівці як з України, так і закордонні медичні фахівці. Доповідачами на онлайн-конференціях виступають лікарі та науковці, які глибоко обізнані в питаннях, що висвітлюються, і є лідерами думок у своїй професійній сфері. Вони діляться унікальною інформацією та розповідають про практичні варіанти її застосування.

Кому будуть цікаві медичні конференції УАБМ

На конференціях висвітлюються важливі медичні питання, які будуть корисні лікарям різних спеціальностей. Участь в онлайн конференціях буде корисною та цікавою:

 • педіатрам,
 • неонатологам,
 • сімейним лікарям,
 • неврологам,
 • гінекологам,
 • кардіологам,
 • гастроентерологам,
 • фізіотерапевтам,
 • ортопедам,
 • реабілітологам,
 • представникам інших спеціалізацій.

Кожен зможе отримати для себе корисну інформацію, яку можна буде застосувати на практиці у професійній діяльності.

Переваги медичних онлайн конференцій УАБМ

На конференціях УАБМ завжди розглядаються цікаві теми, актуальні для лікарів, йдеться про ефективні та безпечні методи терапії, реабілітації та профілактики. Інформація, яка надається під час онлайн заходів, має практичне застосування, підвищує рівень знань та компетенцій лікаря.

За сучасного ритму життя онлайн формат заходів – дуже зручний. Онлайн конференції дають змогу лікарю отримувати потрібну медичну інформацію та долучатися до нових знань без необхідності їхати в інше місто та витрачати на це багато часу. Отримання інформації у форматі онлайн так само продуктивне, як і безпосереднє відвідування конференцій за місцем їх проведення. Однак якщо ви перебуваєте в Києві, і вам зручніше бути присутнім на заході, ми надамо вам таку можливість.

На конференціях УАБМ медичні фахівці можуть:

 • докладніше дізнатися про біорегуляційний підхід до організму,
 • прослухати інформацію на теми, що стосуються успішного застосування біорегуляційного підходу в лікуванні захворювань і реабілітації,
 • дізнатися про останні наукові дослідження в галузі застосування біорегуляційних препаратів,
 • отримати нові знання, які будуть корисні та застосовні в роботі,
 • ознайомитися з досвідом колег, і дізнатися про нові кейси,
 • поспілкуватися з однодумцями, продуктивно провести час.

Зареєстровані учасники під час проведення онлайн-заходу зможуть ставити питання і отримати відповіді в прямому ефірі. Після конференції буде можливість отримати сертифікат, який підтвердить вашу участь у медичному заході з конкретної теми.

Участь у конференціях для лікаря – це можливість професійного зростання та підвищення продуктивності його роботи.