fbpx
uabminfo@gmail.com

Семінари

Не знайдено жодної події!

УАМБ проводить офлайн семінари для лікарів, які дозволяють медичним фахівцям розширити галузь медичних знань, отримати додаткову інформацію з актуальних тем, дізнатися про практичне застосування біорегуляційного підходу в разі різних ситуацій.

Ми знаходимося у Києві, тому місце проведення медичних семінарів- Київ. Кожен, хто бажає може зареєструватися та взяти участь безкоштовно.

Які питання висвітлюватимуться на семінарах

Теми семінарів можуть бути різними, але це завжди актуальні медичні питання, які мають прикладне значення для лікарів. Алопатичний підхід до лікування багатьох захворювань часто не дозволяє досягти повноцінного одужання пацієнта. Тактика лікування вимагають дотримання протоколів, які не завжди дають можливість враховувати повну картину стану пацієнта. Лікування спрямоване на усунення симптомів, але при цьому далеко не завжди визначається та усуваються першопричини патологічних станів. Біорегуляційний підхід дозволяє розглядати проблеми зі здоров’ям комплексно та знаходити оптимальні рішення при різних патологічних станах.

Кожен семінар буде включати доповідь спікера з конкретної теми та дискусійну панель. У лікарів буде можливість не лише отримати нову медичну інформацію, а й взяти участь у її обговоренні. Спікерами виступатимуть практикуючі лікарі та вчені, які поділяться своїм досвідом. Порушуватимуть питання діагностики, лікування, профілактики різних захворювань, розповідатимуться про найбільш дієві та безпечні медичні методики.

Участь у семінарах для лікарів- це можливість безкоштовно отримати нові знання про перспективні методи лікування.

Кому буде цікава участь у медичних семінарах

Українська академія біологічної медицини прагне розширити коло фахівців, які володіють знаннями та навичками біорегуляційного підходу до організму. Семінари завжди проводяться таким чином, щоб бути цікавими для лікарів різних спеціальностей.

Відвідати наші медичні семінари можуть:

  • сімейні лікарі,
  • педіатри,
  • кардіологи,
  • гастроентерологи,
  • неврологи,
  • гінекологи,
  • ортопеди,
  • травматологи,
  • лікарі фізичної реабілітації,
  • представники інших медичних напрямів.

Кожен отримає можливість знайти для себе корисну інформацію, яку можна буде застосувати у своїй повсякденній роботі.

Як потрапити на семінар для лікарів УАМБ

Будь-який лікар, який захоче на наші медичні семінари, має можливість здійснити це. Заходи безкоштовні. По кожному семінару надається попередня інформація, з якої лікар зможе наперед дізнатися: тему, спікера, час, місце. Докладнішу інформацію можна отримати, зв’язавшись з нами за контактними телефонами.

Попри те, що семінари проводяться у Києві, ми запрошуємо й лікарів з інших населених пунктів. Ми чекаємо на всіх, хто прагне професійного розвитку. Наші заходи для тих, хто хоче опанувати інформацію щодо використання біорегуляційного підходу для лікування пацієнтів, підвищити свою кваліфікацію та ефективність роботи.